Субота, 7 грудня

Проект “Різдвяна листівка з Ужгорода-2019”, 29 листопада – 20 грудня 2019

“Як часто ви надсилаєте різдвяні листівки свої рідним чи друзям звичайною поштою? Зазвичай ми обмежуємося двома-трьома рядками привітань через соцмережі чи у телефонній розмові. А дарма! Власноруч підписана святкова листівка справді тішить, зігріває, залишає слід у серці і пам’яті. Ужгородський прес-клуб спільно з друкарнею Print Line Studio продовжує “теплий” проект – мистецько-святкову акцію “Різдвяна листівка з Ужгорода”, який ми успішно розпочали минулого року”, – кажуть організатори.

До участі запрошуються діти віком від 2 до 16 років та їхні батьки. З 29 листопада по 20 грудня надсилайте малюнки (якісні скани) з інформацією: ім’я дитини, вік, контакти батьків на e-mail: [email protected]  та [email protected]  з поміткою Christmas card.

Що цікаве відбудеться на вихідних у Закарпатті?

Виставка картин Юрія Шелевицького, 28 листопада – 31 грудня 2019

Мукачево, Оne space, вул. Ілони Зріні, 39/2

Шелевицький Юрій. Живописець. Народився 3 жовтня 1970 р. Освіту отримав в Ужгородському училищі прикладного мистецтва та Закарпатському художньому  інституті. Учасник Всеукраїнських ,міжнародних, регіональнх виставок та пленерів. Член Національної Спілки художників України. Із 2012 по 2017 р.р. – викладач Закарпатської академії мистецтв.

Твори зберігаються у музеї народного мистецтва Гуцульщини та Покуття ім. Й. Кобринського в м. Коломия, Закарпатському обласному художньому музеї ім. Й. Бокшая м. Ужгород, музей Сучасного мистецтва України м. Київ. Національний художній музей в м. Бая Маре, Румунія  та приватних збірках.

Що цікаве відбудеться на вихідних у Закарпатті?

Старт дводенного Кубку Закарпатської області з важкої атлетики, присвячений 120-ій річниці з дня народження Івана Фірцака (Кротона), 7 грудня, 12:00

с. Білки Іршавського району (спортзал ЗОШ №1)

Що цікаве відбудеться на вихідних у Закарпатті?

Неділя, 8 грудня

Концертна програма Олександра Садварія у рамках мистецького проекту “Sunday performance” під назвою “Життя – це дар Божий”, 8 грудня, 16:00

Ужгород, Закарпатська обласна філармонія

У програмі також беруть участь: солістка Заслуженого академічного закарпатського хору, заслужена артистка України Яна Садварій, солісти філармонії Анастасія Вишневська, Ірина Філіпенко, вихованка медико-реабілітаційного центру “Дорога життя” Юляна Кастран. 

У виконанні артистів прозвучать пісні на слова наших земляків: М.Кічковського, Я.Садварій, В.Кобаля, І. Білика, В.Іванова та на музику Й.Вайди, В.Поповича та інших. Також лунатимуть твори із репертуару американського виконавця Джоша Гробана.

Ведуча – Ольга Донецька.

Що цікаве відбудеться на вихідних у Закарпатті?

Залишити відповідь