Український захисник Всеволод із позивним “Дід” вже сьомий рік перебуває на російсько-українській війні, оберігаючи незалежність своєї Батьківщини.

"Щоб Україна була": історія про фермера із Закарпаття, який залишив красиві виноградники й 7 років воює на передовій

Його історію розповіли на офіційній сторінці Операції об’єднаних сил у соцмережі Фейсбук. Позивний Всеволоду із Закарпаття дали товариші по службі, пояснюючи це тим, що він був найстаршим у підрозділі.

Всеволод був мобілізований у першу хвилю, у квітні 2014 року і потрапив служити до одного з механізованих підрозділів. Зокрема, брав участь у боях на Луганському напрямку. Найрезонанснішими подіями того часу називає звільнення Кремінної, Рубіжного, Лисичанська, обстріли ворожої артилерії, що гатила з російської території.

“Ми тоді знаходились поблизу Комишного, то таке селище впритул до кордону біля Ростовської області Російської Федерації… Але мені не нагороди важливі, я ж добровільно відправився воювати. Щоб Україна була, а міг би, як дехто, сидіти вдома та орати земельку”, – розповідає він.

Фактично всі сім років він проходить службу в одному і тому ж підрозділі і буквально “зрісся” з колективом. Посміхаючись розповідає, що підвищили до старшого солдата.

“До слова, Всеволод – фермер. У Закарпатті в нього та його родини – велике господарство, про яке поки він боронить країну дбають дружина та донька. Чоловік розповідає, що є худоба, земля, виноградник. Ну а як же ж без нього на Закарпатті?! Сподівається, що потрапить додому вже на молодий врожай винних ягід і сам робитиме вино.”, – йдеться у повідомленні.ООС

Всеволод розповів, що майбутній чоловік його доньки зараз також служить – пішов до одного з підрозділів Нацгвардії, а як повернеться зі служби – зіграють весілля.

“А я тут за його братом-близнюком приглядаю. Той у піхоту записався і ми разом служимо. Тому у нас, фактично, всі чоловіки в родині – захисники України!”, – каже Всеволод.

"Щоб Україна була": історія про фермера із Закарпаття, який залишив красиві виноградники й 7 років воює на передовій

Залишити відповідь