Наразі на посаду голови Закарпатської ОДА розглядаються кандидатури Анатолія Полоскова, котрий з 2011 року працює директором виноробної компанії “Чизай” та колишнього голови Мукачівської РДА Сергія Гайдая.

Останній був звільнений екс-головою Закарпатської ОДА Геннадієм Москалем. Варто зауважити, що Сергій Гайдай в період, коли ще очолював Мукачівську РДА, висунув звинувачення Геннадію Москалю  за те, що той за його спиною прийняв рішення щодо кадрових  змін у адміністрації. За словами Сергія Гайдая такі рішення могла приймати тільки адміністрація Президента.

Також зазначимо, що не малим здивуванням для закарпатців було зізнання Геннадія Москаля, який очолював Закарпатську ОДА, про те, що він добровільно йде з цієї посади саме після оголошення результатів другого туру Президентських виборів, коли стало відомо, що Володимир Зеленський лідирує.

Тепер серед населення області точаться дискусії, адже посаду голови Закарпатської ОДА має посісти людина, яка не піддається корупції та зможе робити кроки для благополуччя населення та області загалом. Директор виноробної компанії “Чизай” Анатолій Полосков добре розуміється на своїй справі, адже його компанія відома на всю Україну. Сергій Гайдай вже не перший рік в політиці, а його звинувачення щодо Геннадія Москаля не були безпідставними. Однак тепер проти нього точаться негативні дискусії, до яких, на жаль, багато хто прислухається.

Незважаючи на все, майбутній очільник Закарпатської ОДА покаже справжнього себе вже під час виконання своїх обов’язків та прийнятих рішень, адже закарпатці знатимуть і помічатимуть все.

Джерело

Залишити відповідь