Невелике містечко Солотвино, розташоване в затишному куточку Закарпаття, стало відомим завдяки розвитку санаторно-туристичного напрямку відпочинку. Санаторій, побудований у безпосередній близькості від термальних джерел, має оздоровчі властивості. Саме з цієї причини сюди протягом року прагнуть потрапити люди з усіх куточків України.

Простий та комфортний спосіб відновлення здоров’я

Повноцінний медичний центр, при санаторному комплексі, здатний провести як повноцінне обстеження, так й призначити індивідуальний курс бальнеологічного лікування. Але, навіть якщо ви абсолютно здорова людина, приїхати до санаторію Термал Стар варто заради профілактики. СПА-центр зарядить енергією всіх, хто потребує сезонного відпочинку:

  1. Термальні басейни доступні цілий рік.
  2. Ефективне відновлення роботи легень у соляній печері.
  3. Грамотно збалансоване харчування сприяє нормалізації роботи кишківника.
  4. Приймання мінеральної води за призначенням лікаря.
  5. Прекрасний вибір для профілактики серцево-судинних захворювань.

Санаторний комплекс https://sanatorii-zakarpattia.com/ua/termal-star/ має сучасне медичне обладнання, яке спрямоване на обстеження та комплексне лікування всіх відпочивальників. Навіть кілька днів проведених на курорті позитивно впливають на фізичному та емоційному самопочутті.

На що можуть розраховувати відпочивальники

Краще заздалегідь забронювати номер у санаторії. Номерний фонд досить багатий, відпочивальникам досить просто підібрати оптимальний за комфортом номер на двох, для сім’ї з дітьми та у разі самостійного відпочинку. Але варто розуміти, що санаторій з термальним джерелом популярне місце в будь-яку пору року. Щоб не стикатися з відсутністю потрібного номера на певну дату, краще дотримуватись наступного алгоритму:

  • заздалегідь спланувати свою відпустку, щонайменше за місяць;
  • визначитися, скільки людей буде у номері;
  • обрати найкращу для себе за рівнем комфорту кімнату;
  • заздалегідь забронювати або повністю сплатити за проживання;
  • заселитися в номер у сучасному санаторії можна в будь-який час доби.

Найпростіше приїхати до санаторію Термал Стар на власному автомобілі. Але якщо не хочеться долати велику відстань на машині, можна скористатися залізничним транспортом. Регіональні поїзди прибувають до Ужгорода та Мукачево. З будь-якого з цих міст у бік санаторного комплексу за помірну оплату можна з комфортом дістатися автомобілем таксі. Щоденне перебування у комплексі запам’ятається надовго. Не дивно, що СПА-санаторій обирають повторно для відпочинку на Закарпатті.

Залишити відповідь