Сайонара містери Петров та Тищенко із Закарпаття, Конічіва до харакірі пан Лаба на Закарпатті: Або не рий іншому закарпатському політику яму — сам туди впадеш

Навіть не самий глибокий аналіз подій, які відбуваються в Закарпатті з травня цього року – після початку прямого впливу М. Тищенко на діяльність обласної ради і на місцеві політичні сили, сьогодні можна констатувати – голова ОДА Полосков і його найближчі заступники є осередком стабільності регіональної влади, прикладом солідності і надійності.

Командна робота ОДА, успішне виконання завдань і програм Президента і офісу, повна співпраця з урядом задля розвитку регіональних можливостей, впевненість в силах, відсутність скандалів і провалів свідчить про те, що чинний очільник області разом із найближчими соратниками спромоглися вибудувати чітку робочу схему державного менеджменту на рівні області.

Виважена інформаційна політика ОДА з одного боку, залізне терпіння і відсутність публічної реакції на недолугі тексти і звинувачення з боку Тищенка і близьких до нього сил говорить про впевненість в своїх силах команди ОДА і про підтримку з боку керівництва офісу. Зрозуміло, що така самостійність не до вподоби самозваному «префекту».

Але починаючи з червня і до останнього часу, обіцянки найближчого звільнення Полоскова так і залишилися тільки в мріях Тищенка і Петрова. Більше того, цей дует так прагнув прибрати Полоскова з посади, що їх зусилля повернулися проти них самих: Петров вже не голова облради, а Тищенко після останніх істеричних звинувачень закарпатців в сепаратизмі і залученні іноземних військових, з великою долею вірогідності втратить статус голови обласного осередку партії СН в Закарпатті.

Принаймні, всім вже зрозуміло і в Закарпатті і навіть на Банковій, що діяльність пана Тищенка нищівно руйнує рейтинг Президента і партії СН не тільки в нашій області, але і за її межами. Окреме питання щодо нардепа Михайла Лаби – як він після повного фіаско свого патрона буде дивитися в очі закарпатцям?

Пан Микола і пан Олексій зібрали валізи і поїхали з Закарпаття. А пану Михайлу складніше, бо він провалив навіть перше завдання свого партійного боса Тищенко – відкрити туалет на КПП Тиса.

Завдання було поставлено публічно 1 травня цього року, пан Лаба був прилюдно проголошений Тищенком відповідальним за цей туалет, пройшло рівно пів-року, а туалет так й не працює. Якщо за півроку ці панове не змогли всією «командою» відкрити майже готовий до експлуатації туалет, то як вони будуть робити наступні вибори для партії СН в Закарпатті – питання риторичне.

Залишити відповідь