Сьогодні в місті Свалява, що на Закарпатті судитимуть директорку Воловецькоі середньої школи Тетяну Тидір, учень якої потонув у річці під час повені у травні минулого року.

Сьогодні у Сваляві відбудеться суд над директором школи учень якої потонув у річці під час повені на Закарпатті

Очільницю навчального закладу звинуватили у неналежному виконанні обов’язків
Воловецький відділ Мукачівської місцевої прокуратури затвердив та скерувував до суду обвинувальний акт щодо директорки школи, учень якої у травні цього року під час навчання пішов на річку та потонув. Нещасний випадок стався під час повені.
Директорку школи Тетяну Тидір звинуватили у неналежному виконанні професійних обов’язків щодо охорони життя та здоров’я неповнолітніх внаслідок недбалого або несумлінного ставлення до них, якщо вони спричинили смерть неповнолітнього (ч. 2 ст. 137 КК України).
«Під час досудового розслідування зібрано докази того, що директор школи, усупереч своїх посадових обов’язків не забезпечила створення належного режиму безпеки у школі», – повідомив керівник Воловецького відділу Мукачівської місцевої прокуратури Михайло Галай.
Нагадаємо, 11-річний Сергій Церуш загинув 23 травня у перерві між уроками. Він пройшов до річки Вича, аби подивитися на потік води, що вийшов з берегів під час паводку, впав у воду і загинув. Тіло дитини рятувальники знайшли наступного дня нижче за течією. Дана справа перебуває на особистому контролі у Президента Володимира Зеленського, про це заявив, помічник глави держави Андрій Єрмак, який особисто у травні перебував з робочим візитом у Воловці. Судове засідання заплановано на сьогодні 10 січня 2020 року у Свалявському районному суді, на 16:00. Головуюча у справі суддя Жиганська. Журналісти «Спеціального контролю» інформуватимуть вас про хід справи із зали судового засідання. Спеціальний контроль

Залишити відповідь