Заступник голови облдержадміністрації Іштван Петрушка повідомив, що на Закарпатті продовжують відновлювати маршрути у прикордонній зоні.

Зокрема, триває капітальний ремонт дороги М-26 Вилок – Неветленфолу – КПП «Дяково».

Як зауважили в Службі автомобільних доріг у Закарпатській області, в селі Пийтерфолво на Берегівщині підрядна організація встановлює дренажні водовідні лотки.

За словами Іштвана Петрушки, водовідвідна система необхідна для збирання та вiдведення поверхневої води з покриття дороги, а також для запобiгання застою води в кюветi.

«Розбудовуємо дорожню інфраструктуру нашого краю завдяки президентській програмі Володимира Зеленського «Велике будівництво», – підкреслив заступник голови Закарпатської ОДА.«Розбудовуємо дорожню інфраструктуру нашого краю завдяки президентській програмі Володимира Зеленського «Велике будівництво», – Іштван Петрушка«Розбудовуємо дорожню інфраструктуру нашого краю завдяки президентській програмі Володимира Зеленського «Велике будівництво», – Іштван Петрушка«Розбудовуємо дорожню інфраструктуру нашого краю завдяки президентській програмі Володимира Зеленського «Велике будівництво», – Іштван Петрушка

Залишити відповідь