Транспортні засоби відіграють важливу роль в багатьох сферах життя. Виходячи зі статистичних даних, автомобіль є у кожній третій сім’ї. Це робить сферу обслуговування машин дуже популярною.

Сьогодні робота шиномонтажником є високооплачуваним та перспективним видом діяльності. Вважаєте, що це ваша ніша? Тоді заходьте на сайт JOBS.UA. Тут ви знайдете найактуальніші оголошення, в яких вказані умови праці та розмір заробітної плати.

Робота шиномонтажником: особливості та переваги

Шиномонтажник — це робітнича професія, яка не потребує вищої освіти. Але важливо, щоб майстер мав практичні навички, які згодом використовуються в роботі. На СТО можуть спитати про спеціальну середню освіту. При цьому насамперед враховується технічна грамотність спеціаліста.

Особливості професії

Шиномонтажником називають людину, яка спеціалізується на обслуговуванні колісної бази машин. До обов’язків відносять великий спектр операцій, спрямованих на усунення поломок та підготовку автомобілів до наступного сезону. Така професія користується великим попитом, тому можна зіткнутися зі значною конкуренцією. Але при наявності достатнього рівня підготовки вдасться без проблем влаштуватися на гідну роботу.

До завдань шиномонтажника відноситься загальне обслуговування покришок, дисків та колісної бази. Це сприяє тому, що майстер повинен добре розумітися на різноманітних поломках. Серед послуг, які найбільш розповсюджені, виділяють наступні:

  • редагування обода;
  • діагностика поломок;
  • заміна автошин;
  • балансування ходової частини авто;
  • регулювання розвал-сходження;
  • латка камер на шинах.
Робота шиномонтажником: особливості та переваги

Часто роботодавець робить акцент на тому, що майстер повинен виконувати ремонт та обслуговування кондиціонера, а також зчеплення, підвісок та ін. Переважно від робітника вимагається чудова фізична витримка. Але, незважаючи на втому, майстри виділяють, що їх професія цікава та дає плацдарм для розвитку.

Переваги роботи шиномонтажника

Спеціальність включає в себе багато позитивних якостей. Серед них особливо виділяють наступні:

  • непогані умови праці в порівнянні з професією вантажника або будівельника;
  • систематична завантаженість замовленнями, тому вдасться отримати гідну заробітну плату;
  • значна перспектива розвитку.

Шиномонтажник може легко влаштуватися на станцію техобслуговування. Але необхідно вміти професійно визначати та усувати автомобільну поломку, так як помилка робітника СТО буває фатальною. Ще недолік полягає в умовах праці — треба контактувати з брудними автошинами, вузлами автотранспорта та мастильними матеріалами. Наприкінці робочого дня забруднюється, окрім рук та обличчя, ще й одяг.

Залишити відповідь