Закарпатська сфера послуг працюватиме і у вихідні. Відповідну заяву про це оприлюднив у мережі Facebook Miloslav Ba:

«Ми, спільнота рестораторів Закарпатської області вважаємо недоцільним, неправильним та безглуздим рішення кабміну стосовно карантину вихідного дня.
✅Саме тому ми працюватимемо на вихідних у звичному режимі з дотриманням усіх карантинних норм. ✅
Рішення кабінету міністрів оскаржуватимемо колективно в суді, як таке, що порушує наші конституційні права.
Ми в жодному разі не ігноруємо небезпеку розповсюдження коронавірусної хвороби.
В той же час, ми не можемо і не будемо зупиняту роботу найбільшої галузі нашого туристичного краю – сфери послуг, мовчки споглядаючи за 72-годинною п‘ятницею «Епіцентрів».
Ми готові дотримуватися вимог кабміну, якщо влада забезпечить невибірковість та дотримання норм усіма, без жодних виключень та впровадить зрозумілу програму з відшкодування наших збитків.
Також ми готові дотримуватися таких карантинних обмежень, які дійсно сповільнять ріст захворюваності на ковід. Наразі вони єдині на весь світ – соціальна дистанція, захисна маска, антисептик. Крайня міра – локдаун.
Що за формат стримування інфекції «карантин вихідного дня» – для нас величезна загадка.
Тому, готові на будь яку співпрацю, розуміючи масштаб небезпеки. Але виконувати безглузді та неадекватні рішення далеких від реального життя чиновників ми не будемо».

Ресторани Закарпаття працюватимуть: Рішення Кабміну власники бізнесу,щодо «карантину вихідного дня», вважають безглуздим

Залишити відповідь