к повідомляє голова облдержадміністрації Анатолій Полосков, зараз на дорозі від с. Противень до Міжгір’я, км 76+900 – 96+076, проводять роботи у селі Вучкове.

За його словами, ремонт розпочали минулого року. За цей час розпустили старе покриття, підсилили основу методом холодного ресайклінгу, влаштували вирівнювальний шар крупнозернистого асфальтобетону та шар щебенево-мастичного асфальтобетону.

У Службі автомобільних доріг у Закарпатській області кажуть, що на мості у Вучковому залили монолітним бетоном плити, нанесли гідроізоляцію та влаштували деформаційні шви.

Невдовзі на ділянці нанесуть розмітку, встановлять нові дорожні знаки та почнуть роботи на лівій смузі мосту.

«Ремонт Р-21 Долина – Хуст є стратегічно важливим для нашого краю, адже цей автошлях з’єднує дві області – Закарпатську та Івано-Франківську.

Дорожню інфраструктуру відновлюємо у межах програми Президента України Володимира Зеленського “Велике будівництво”», — зауважив Анатолій Полосков.

ВІДЕО"Ремонт Р-21 Долина – Хуст є стратегічно важливим для нашого краю, адже цей автошлях з'єднує дві області – Закарпатську та Івано-Франківську", - Анатолій Полосков"Ремонт Р-21 Долина – Хуст є стратегічно важливим для нашого краю, адже цей автошлях з'єднує дві області – Закарпатську та Івано-Франківську", - Анатолій Полосков"Ремонт Р-21 Долина – Хуст є стратегічно важливим для нашого краю, адже цей автошлях з'єднує дві області – Закарпатську та Івано-Франківську", - Анатолій Полосков"Ремонт Р-21 Долина – Хуст є стратегічно важливим для нашого краю, адже цей автошлях з'єднує дві області – Закарпатську та Івано-Франківську", - Анатолій ПолосковПоділитисяLinkedinТвітнутиНадрукувати

Залишити відповідь