Бізнесменам, котрі постраждали від карантинних обмежень, варто пошукати інші види доходу, в тому числі й влаштувавшись працювати в лікарню, радять у МОЗ України.

Заступниця міністра охорони здоров’я України Ірина Микичак порадила підприємцям, діяльність яких потрапила під карантинні обмеження, пошукати інші види доходу, зокрема, в лікарнях. Про це вона заявила в понеділок, 16 листопада, під час пресконференції у Києві.

За словами чиновниці, бізнесу варто “подивитися навколо себе і знайти інші додаткові види доходу, де можна заробляти під час карантину з дому, онлайн, дистанційно”. “Наші лікарні з радістю нададуть робочі місця, тимчасові робочі місця, всім малим підприємцям, які у вимушеному простої. Лікарням і центрам екстреної допомоги зараз дуже потрібні сильні та здорові робочі руки. Це економісти, бухгалтери, санітари, техніки, працівники пральні та кухні, електрики, водії, сторожі, вахтери і різноробочі”, – наголосила Микичак, яку цитує інформагенція “Українські новини”.

Крім того, Микичак назвала відмову дотримуватися “карантину вихідного дня” передвиборчим трендом. За словами заступниці глави МОЗ України, ресторани і кінотеатри, яким нині заборонено працювати на вихідних, не є підприємствами критичної інфраструктури. “Ми знаємо і розуміємо, що потрібно утримати бюджетоутворюючі підприємства, критичну інфраструктуру, і змушені обмежити діяльність тих чи інших підприємств, які не належать до критичної інфраструктури”, – зазначила вона, повідомляє 24 канал.

Залишити відповідь