“Це просто жесть. Навіщо їх знімати, я не дуже розумію”.

«Чим не вгодили урни?»
«При Яныке люки заваривали».

«Мабуть, Зеленський телефонував, щоб познімали… Від кого це залежить? Вважаю від місцевих чиновників».

«Так надо было лавки и брусчатку собрать».

«В УДО немає інших методів, як забезпечити безпеку (вибачте за тавтологію), крім, як залишити пішохідну набережну без урн. Ну камон, невже не можна було працювати, як в інших країнах: перевірка + спостереження. Ні, давайте просто прибиремо усі урни, нема урн — нема проблем! Тепер ми ще 5 років будемо жити в країні з «простими рішеннями усіх проблем».

«А смисл робити показуху зараз — забирати урни, косити набережну… Якщо перед виборами у Зеленського був концерт в Ужгороді і він виставив фото в Instagram, як гуляв по місту і по набережній».

«Янукович по набці не гуляв, боявся, мабуть. А як у замок приїхав, то по коридорах не ходив, все йому у внутрішній дворик винесли. А до того півдня з пошуковими собаками кожен кущик обнюхували. Зе вирішили простіше: забрати можливі схованки вибухівки. Звичайно ганьба, що президент і частина народу на штиках, але голова охорони свою роботу старається робити совісно».

«Та вы, что! Забыли, как весной перед приездом Порошенко, досками ямы закрывали и красили под цвет асфальта, в центре?».

«Забрали, щоб президент не бачив герби Ужгорода на урнах, бо це б його РОЗМІШИЛО!!!»

Залишити відповідь