"Пишу ці рядки та досі мені не віриться , що його вже з нами нема", - На одного ангелика вночі стало більше. Помер маленький закарпатець, який 4 роки боровся з онкологією

20 травня помер мукачівець Іванко Лучан, який мужньо боровся зі страшною хворобою понад 4 роки.

У 2017 році після Нового року дитина занедужала, спочатку батьки запідозрили у сина звичайну застуду, однак після обстеження лікарі були змушені повідомити страшну звістку, в Іванка — гострий лімфобластний лейкоз, простіше кажучи рак крові. Першу хімію розпочали капати у березні 2017 року , після неї в Іванка упали лейкоцити та упав імунітет, хлопчик ослаб настільки, що був не в змозі підвестися на ноги. З того часу він розпочав свій нерівний бій з безжальною недугою. Тим часом батьки відкрили збір для лікування в Угорщині, адже воно було надзвичайно дороговартісне. Життя маленького закарпатця рятували всією Україною. В Ужгородській філармонії провели благодійний концерт в підтримку Іванка. Також до такої ініціативи залучилась й Ужгородська дитяча школа мистецтв. У 2019 році хлопчик разом з мамою відправився у Відень готуватися до пересадки кісткового мозку.

Однак на жаль, попри всі сподівання та надії Іванко Лучан відійшов у вічність, про цю сумну звістку повідомила Анюта Повханич у соцмережі Фейсбук.

На одного ангелика вночі стало більше

Сьогодні зранку пролунав дзвінок від якого у мене відняло мову ….. Перші слова: його не стало ,він помер … Вночі відійшов у вічність наш Іванко Лучан За своє життя Іванко боровся 4 роки , здавалося ось, ось і вже ці страшні муки закінчаться , Іванко повернеться додому здоровим хлопчиком , ми вірили та надіялись до останнього … Батьки Іванка дякують кожному із Вас , за Вашу підтримку , допомогу , чуйність ,віру . Пишу ці рядки та досі мені не віриться , що його вже з нами нема від відчаю важко підібрати слова (((( Іванку ти назавжди залишишся у наших спогадах мужнім життєрадісним хлопчиком ”

Залишити відповідь