На думку професора психології, якість сексуального життя безпосередньо пов’язана з тривалістю сну. При цьому і поганий секс, і недосипання мають одну причину – стрес.

Виявлено зв’язок між якістю сексуального життя і тривалістю сну. Про це заявила професор з американського Університету Флориди Лорі Мінц.

Вона прийшла до висновку, що кожен третій житель США недосипає. При цьому 31% чоловіків і 45% жінок незадоволені своїм сексуальним життям. На думку Мінц, між цими показниками є зв’язок, оскільки обидва ці явища мають одну природу – стрес.

Простий спосіб поліпшити сексуальне життя - фото 232326

Простий спосіб поліпшити сексуальне життя

Психолог також зазначає, що хороший секс сприяє хорошому сну. У той же час недостатній спричинює недосипання, яке знижує, своєю чергою, сексуальне бажання.

Тим часом соціологічне опитування, проведене американським фахівцем Вікторією Мілан, показало, що причини для симуляції оргазму у кожної жінки різні і залежать від багатьох факторів, однак найбільш часто зустрічаються: небажання образити партера або намір позбутися від можливого продовження статевого акту.

Залишити відповідь