Інфраструктурний проєкт «Мале карпатське коло» увійшов до державної стратегії розвитку та розбудови України до 2024 року. Про це під час масштабного форуму «Велике будівництво: дороги та мости» розповів Міністр інфраструктури України Олександр Кубраков.

Згідно з планом до 2024 року у межах проєкту планують розбудувати 640 км автошляхів трьох областей – Закарпатської, Львівської, Івано-Франківської.

У 2021 році вдалося відновити загалом 175 км, у перспективі – ще 465 км.

Водночас, за словами першого заступника голови облдержадміністрації Мирослава Білецького, у цьому переліку не лише ремонт існуючих доріг, а й будівництво нових. Так, у Закарпатській області збудують 4,2 км нового автошляху, який з’єднає нашу область із Львівщиною.

«За ініціативи Закарпатської ОДА на початку 2021 року маршрут проєкту продовжили аж до кордону з Румунією і перспективного пункту пропуску «Яблунівка – Ремете (Гута)», збільшивши його протяжність на 100 км», – прокоментував Мирослав Білецький.

План на наступний рік не менш амбітний: відновити у всіх трьох регіонах 186 км доріг державного значення та 217 км – місцевого.

Вартість проєкту у межах області становить 3,9 млрд грн, водночас, аби реалізувати заплановане на наступний рік потрібно ще 0,7 млрд грн для ремонту доріг державного значення, 1,4 млрд грн – для відновлення місцевих доріг.

«Поза сумнівом, втілення у життя такого проєкту – це потужний виток у розвитку туристичного, економічного, інвестиційного потенціалу всього Карпатського регіону», – зауважив перший заступник очільника краю.

Амбітний проєкт реалізують завдяки президентській програмі Володимира Зеленського «Велике будівництво».Проєкт «Мале карпатське коло» увійшов до державної стратегії розвитку країни до 2024 р.Проєкт «Мале карпатське коло» увійшов до державної стратегії розвитку країни до 2024 р.Проєкт «Мале карпатське коло» увійшов до державної стратегії розвитку країни до 2024 р.

Залишити відповідь