Однією з найбільших проблем міста є неправильне паркування, наслідком чого є великі затори.  Вулиці, тротуари, газони перетворюють на автостоянку. Найбільше ця проблема розвинена на проспекті Свободи, площі Петефі, на вулицях Швабській, Корятовича, Капушанській, Фединця.

Ця проблема існує вже давно. Причинами є відсутність дорожніх знаків, дорожніх розміток та якісного дорожнього покриття. Ремонт доріг на вулицях Станційній, Легоцького та на площі Петефі також ускладнює рух.

Екіпажем відділу моніторингу та аналітичного забезпечення УПП було здійснено 2 примусові евакуації транспортних засобів, які суттєво перешкоджали руху автомобілів на вулиці Новака.

За словами Ігоря Щербанича, в.о. заступника командира батальйону, старшого лейтенанта поліції, найбільше адміністративних порушень відбувається у понеділок та п’ятницю. Розмір штрафу фіксований – 255 гривень, якщо ж транспорт суттєво перешкоджає дорожньому руху,то сума становить 510 гривень.

Ужгородський міський голова Богдан Андріїв закликає працівників поліції боротися з недобросовісними водіями, які паркуються у невстановлених місцях. Також повідомляється, що на площі Народній планується створити платні парковки. «Положення про розміщення і функціонування вже розміщено на сайті. Буде оголошено відкритий конкурс для того, щоб усі бажаючі  прийняли участь», – сповіщає Богдан Євстафійович.

Водії ж не бачать своєї вини, стверджують, що немає місць для паркування, підземних парковок, а кількість транспорту щодня зростає, кожному потрібно припаркуватися, тому вибору нема. Але вони все таки визнають, що це ускладнює рух автомобілів. Бачать люди проблему і в ремонтних роботах. «Якби це робили планово і поступово, то таких казусів не виникало б. А наразі половина міста перекрита, тому доводиться порушувати правила», – поділився думкою один з водіїв.

Вікторія Кенідра

Залишити відповідь