Працівники КНП «Воловецька ЦРЛ» досі без зарплати.

 За версією директора – Івана Лопіта, причина полягає у незаконтрактованому (5-тому) пакеті медичних послуг з НСЗУ, тому і відсутнє фінансування.

При минулій зустрічі з журналістами керівник ЦРЛ обіцяв клопотати до влади району та області про виділення коштів з резерву.Днями ж на сесії Мукачівської районної ради (до якої увійшло смт Воловець) все ж виділили 1 млн гривень – розповів Іван Лопіт.

Це підтвердили і медпрацівники. Однак, за інформацією останніх, заборгованість ще не погашена: 17 грудня закрили виплати заробітних плат за жовтень, та за листопад і пів грудня – ще ні.

За інформацією з власних джерел напередодні відбулася зустріч працівників та керівництва КНП Воловецька ЦРЛ з представниками районної влади по вирішенню даного питання. Також, як стало відомо, Іван Лопіт пообіцяв підопічним, що цієї неділі, 20 грудня, відбудеться ще й зустріч з обласними депутатами за участі нардепаУкраїни Михайла Лаби.

А у вівторок, за  інформацією працівниці ЦРЛ, буде створена ініціативна група з членів колективу лікарні  і на чолі з директором вони відправляться на зустріч з головою Закарпатської ОДА Анатолієм Полосковим, аби вирішити проблему із заборгованістю.

Працівники Воловецької лікарні зазначають, що вкотре повірили «на слово» керівництву, однак підкреслюють: якщо проблема за ці дні не вирішиться і гроші не знайдуться, то вже у середу, 23 грудня підуть на крайні міри – вийдуть на мирну акцію протесту шляхом перекриття траси Київ-Чоп в Нижніх Воротах.

Залишити відповідь