У Закарпатській області завершився комплекс заходів на пасажирському автомобільному транспорті “Автобус – 2023”.  Інспектори відділу державного нагляду з  4 по 30 серпня перевірили понад сто транспортних засобів.  За цей час працівники відділу виявили 22 порушення та склали 17 актів проведення перевірки додержання вимог законодавства про автомобільний транспорт під час здійснення перевезень пасажирів автомобільним транспортом.


У водіїв, які здійснюють пасажирські перевезення, перевіряли документи наявність необхідних документів, схеми маршрутів, розклад руху, наявність таблиці вартості проїзду, посвідчення відповідної категорії, свідоцтва про реєстрацію транспортного засобу.

Найбільш поширені порушення, які інспектори виявили під час відпрацювання — це відсутність схеми маршруту, розкладу руху, а також порушення режиму праці та відпочинку водіями. На всіх порушників інспектори склали відповідні адміністративні матеріали.

За недотримання норм транспортного законодавства водіями та перевізниками, передбачено штраф від 170 гривень до 17 000 тисяч гривень, в залежності від порушення.

У відомстві зазначають, що такі заходи відбуватимуться на території області регулярно.

Залишити відповідь