Міністр обороги України подякував бійцям за те, що вони з першого дня стали на захист країни, пройшли крізь запеклі бої, отримали поранення, але продовжують стояти в строю і надалі захищати Україну.

Під час робочої поїздки на Закарпаття, Степан Полторак відвідав поранених бійців, які проходять лікування у Мукачівському військовому госпіталі. “Я сьогодні приїхав сюди, щоб нагородити вас та особисто подякувати за службу. За те, що ви з першого дня стали на захист країни, пройшли крізь запеклі бої, отримали поранення, але продовжуєте стояти в строю і надалі захищати Україну. Дякую вам за це”, – наголосив Степан Полторак.

За самовідданість і стійкість, проявлені під час виконання бойових завдань на Сході країни, зразкове виконання військового обов’язку, мужність та відвагу, двох військовослужбовців 128-ї окремої гірсько-штурмової бригади було нагороджено відзнаками Міністерства оборони України.

Нагрудним знаком “За військову доблесть” нагороджено старшого лейтенанта Володимира Продуна.

Нагрудним знаком “За зразкову службу” нагороджено молодшого сержанта Владислава Жовтані.

Бійці бригади мужньо захищали українські землі на Сході країни з самого початку російської збройної агресії, отримали бойові поранення в ході запеклих боїв за м. Дебальцеве та наразі проходять повторне лікування у медичному закладі.

Полторак на Закарпатті відвідав поранених бійців

Залишити відповідь