У Польщі продовжили обмеження

🔻 Уряд продовжив обмеження, обумовлені пандемією, до 31 січня. Єдиний виняток — учні 1–3 класів, вони повернуться до шкіл 18 січня. Нагадуємо про правила, які діють у Польщі. 

🔻 Діє обов’язок закривати ніс і рот та дотримуватися дистанції 1,5 метра. На громадських заходах може бути до п’яти людей, а відстань між місцями проведення заходів — мінімум 100 метрів. 

🔻 Бари, ресторани та кав’ярні продовжують працювати в обмеженому режимі: їжу можна замовити або доставленням, або забрати самостійно на виніс.

🔻 У ТРЦ працюють тільки деякі магазини — продуктові, книжкові, косметичні, будівельні, зоо-, авто-, телекомунікаційні та аптеки. У них діє обмеження: одна особа на 15 квадратних метрів. 

🔻 Готелями можуть користуватися тільки окремі професійні групи та категорії, до яких належать медики, військові, екіпаж літаків, професійні водії, дипломати та ін. (детальніше — розділ 3 відповідного розпорядження Ради міністрів Польщі). Також працюють так звані робітничі готелі. 

🔻 Закриті гірськолижні траси. 

🔻 Спортивні об’єкти відчинені тільки для професійних спортсменів. 

🔻 Після перетину польського кордону літаком, автобусом чи поїздом необхідно пройти 10-денний карантин. Виняток: учні й cтуденти; військові; іноземці, які мають посвідку на проживання в інших країнах ЄС й їдуть через Польщу транзитом; люди з довідкою про щеплення від СOVID-19 та деякі інші групи (деталі на сайті прикордонної служби Польщі).

Залишити відповідь