У поліції зареєстрували інцидент з цькуванням учня у школі Верхнє Водяне на Рахівщині.

Сьогодні, 22 січня, поліція Рахівщини в мережі інтернет виявила відео, де вчителька школи у селі Верхнє Водяне кричить на свого учня під час уроку. Правоохоронці зареєстрували дану подію, група швидкого реагування виїхала на місце події для з’ясування всіх обставин справи.

Нагадаємо, у мережі поширили відео, на якому видно, як вчитель сильно кричить на учня, який не може вирішити приклад. Вона дає йому кілька ляпасів, використовує образи та принижує перед класом.

Поліція Закарпаття закликає громадян одразу повідомляти про подібні випадки для максимально швидкої реакції на такі події та можливості притягнення винуватців до відповідальності. За такі дії передбачена відповідальність за ст. 173-4 КУпАП, тобто булінг (цькування) учасника освітнього процесу.

Про це повідомили у прес службі ГУ НПУ Закарпаття, – інформує zakarpattya24.com

Інцидент прокоментував і Віктор Микита – голова Закарпатської ОДА:

Стосовно інциденту, який трапився у школі в селі Верхнє Водяне Великобичківської громади на Рахівщині, де вчитель застосував до дитини фізичну силу та морально-психологічний тиск.Така поведінка педагога є неприпустимою незалежно від обставин. Дав окреме доручення невідкладно провести розслідування цього випадку для з’ясування усіх обставин. До розслідування залучені представники департаменту і освіти науки, молоді та спорту облдержадміністрації, Рахівської РДА, Великобичківської територіальної громади, працівники правоохоронних органів, соціальні служби тощо.Триває робота з батьками дитини та адміністрацією навчального закладу.Жодних компромісів та винятків щодо випадків насилля до дітей не буде. Ситуацію тримаю на особистому контролі.

Залишити відповідь