В Ужгороді поліція перевіряє два випадки порушення карантинних заходів під час богослужінь.

Про це повідомила речниця Нацполіції в області Ганна Дан.
В Ужгороді поліція перевіряє випадки порушення карантину під час богослужінь (ВІДЕО)
У Храмі всіх святих православної церкви Московського патріархату триває служба. Люди слухають богослужіння з вулиці. Сюди викликали поліцію.

ВІТАЛІЙ КАПІТАН, ПОЛІЦЕЙСЬКИЙ:

  • Що було? Було скупчення людей. З ними було проведено профілактичну бесіду, що карантинні заходи, щоб вони всі порозходилися, вони всі розійшлися.

ЕЛЛА, ПРИЙШЛА НА БОГОСЛУЖІННЯ:

  • Я вважаю, що ми на вулиці стояли так по півтора метра один від одного. Я, як християнка, ми християни, ми прийшли і не нарушаєм ніякі права. Я прийшла помолитися, тихенько собі стала там. Але чомусь не дозволили.

У греко-католицькій церкві Пресвятої Трійці, яка розташована на сусідній вулиці, люди теж прийшли на службу. Стоять на вулиці. У Кафедральному Хресто-Воздвиженському соборі православної церкви Московського патріархату люди теж на вулиці. У римо-католицькому храмі святого Юрія людей всередині та ззовні ми не зафіксували. За словами речниці Нацполіції Закарпаття Ганни Дан, правоохоронці у неділю не складали протоколи за порушення, однак наразі перевіряють два випадки під час богослужінь в Ужгороді.

Детальніше про це – в сюжеті UA: Закарпаття.

Залишити відповідь