У мережі набирає обертів черговий скандал. Цього разу в шахрайстві звинувачують поліцейського.

Днями в соцмережі «facebook» з’явилася публікація, авторка якої звинувачує у шахрайстві закарпатського поліцейського. Користувачка повідомляє, що чоловік взяв гроші нібито за розмитнення авто у розмірі 1100$, але обіцяного так і не виконав. Водночас зазначається, що ця сума це не брокерські послуги, а повна сума розмитнення.

Дана публікація за лічені дні зібрала чимало вподобань, понад сотню репостів та десятки коментарів.

Нижче подаємо скріншот цієї публікації в соцмережі.

Щоб розібратися в ситуації ми звернулися до самого поліцейського, який погодився надати коментар з даного приводу.

Слід також зауважити, що наразі в Поліції щодо нього вже розпочато службове розслідування стосовно даного інциденту.

Втім, його версія про ситуацію суттєво різниться із публікацією в соцмережі.

Власне, для об’єктивності картини ми і зв’язалися з Мирославом та поцікавились, чому так сталося?

За його словами, історія почалася ще тоді, коли він не був поліцейським. Його попросили зробити пакет документів для розмитнення авто. Маючи досвід цієї роботи, він взявся за неї і отримав аванс. Коли ж приніс зібрані документи, замовники, як стверджує Мирослав, сказали, що це їх вже не влаштовує і попросили знайти людей, які підроблять номерні знаки.

Він відмовився. На той момент Мирослав вже був прийнятий на службу в Нацполіцію.

Каже, що тоді з боку замовників почалися погрози йому. Буцімто, якщо він не зробить їм «ліві» номера, то вони почнуть ходити до його начальства та по усім інстанціям.

«Звичайно, що тільки-но влаштувавшись на службу в поліцію я хотів зберегти репутацію, тому почав затягувати справу з надією, що знайдеться якийсь вихід з ситуації. Адже, свої зобов’язання я виконав. На даний момент Нацполіція почала щодо мене службове розслідування. Гадаю, для об’єктивності розслідування варто запитати і в замовників «лівих» номерів пояснень щодо того, як вони схиляли до протиправних дій працівника Нацполіції», – розповів Мирослав.

Очевидно, що ситуація не проста, а у кожного з учасників – своя правда.

Для обох сторін, судячи з вище наведеного, – це досвід, гіркий досвід. Для тих, хто хотів дешевше розмитнити авто «через знайомих» – наука на все життя. Поліцейському, який взявся робити те, що йому не під силу – так само наука та заплямована репутація.

Втім, хто тут правий, а хто винуватий – сподіватимемось покажуть результати розстеження правоохоронців.

Голос Карпат

Залишити відповідь