Як повідомляє заступник голови Закарпатської ОДА Ігор Шинкарюк, на дорозі Т-07-37 Хуст – Шаян – Буштино продовжують ремонтні роботи.

Відповідно до запланованого поточного середнього ремонту дорожники влаштовують асфальтне покриття у два шари. Окрім цього, для довготривалої служби дороги зміцнюють краї та комплексно підсилюють основу.

За словами заступника очільника краю, наразі між селами Велятино і Шаян підрядна організація виконує роботи з відновлення дорожнього полотна, зокрема фахівці проводять регенерацію методом холодного ресайклінгу і влаштовують нижній шар крупнозернистого асфальтобетону.

«Покращення дорожньої інфраструктури, зокрема Т-07-37, що проходить через Хуст, Велятино, Шаян, Вишково та Буштино, є важливим напрямком нашої діяльності.

Не варто забувати і про переваги відновлення під’їздів до санаторно-курортних закладів, які дозволять комфортом і швидко дістатися до осередків оздоровлення та туристичних об’єктів краю», – зауважив Ігор Шинкарюк.

Активні роботи тут тривають у межах програми Президента України Володимира Зеленського «Велике будівництво»."Покращення дорожньої інфраструктури, зокрема Т-07-37, що проходить через Хуст, Велятино, Шаян, Вишково та Буштино, є важливим напрямком нашої діяльності", - Ігор Шинкарюк"Покращення дорожньої інфраструктури, зокрема Т-07-37, що проходить через Хуст, Велятино, Шаян, Вишково та Буштино, є важливим напрямком нашої діяльності", - Ігор Шинкарюк"Покращення дорожньої інфраструктури, зокрема Т-07-37, що проходить через Хуст, Велятино, Шаян, Вишково та Буштино, є важливим напрямком нашої діяльності", - Ігор Шинкарюк"Покращення дорожньої інфраструктури, зокрема Т-07-37, що проходить через Хуст, Велятино, Шаян, Вишково та Буштино, є важливим напрямком нашої діяльності", - Ігор Шинкарюк

Залишити відповідь