У районі Мукачева в одній з сімей сталася страшна трагедія: в результаті нещасного випадку загинула однорічна дитина. Малюк був залишений під наглядом старших дітей, поки батьки відлучилися з дому.

Про це повідомляє місцеве видання “Мукачево НЕТ”. Трагедія сталася в понеділок, 7 червня, в селищі Обава, Чинадіївської громади Мукачівського району. 

Повідомляється, що дитину залишили на старших дітей у візку. Через деякий час сусіди почули крик про допомогу. Коли вони прибігли в будинок, звідки доносилися крики, виявилося, що малюк випав з коляски та вдарився головою. 

Дитину терміново госпіталізували до лікарні. На жаль, черепно-мозкова травма була не сумісна з життям немовляти та він помер. Окремо наголошується, що сім’я, в якій росла дитина, була безнапасною. З малюком старших дітей батьки до цього вже залишали. Тепер усі подробиці загибелі дитини з’ясовують правоохоронці.

© 2019 Інформаційне агентство ASPI
https://aspi.com.ua/news/podii/na-zakarpatti-zaginula-odnorichna-ditina-yaku-batki-zalishili-pid-naglyadom-starshikh#gsc.tab=0

Залишити відповідь