Тячівець безпричинно побив чоловіка

28 січня поліцейські Тячівщини затримали 43-річного мешканця села Нижня Апша. Йдеться про розбійника, який напав на чоловіка близько опівночі на одній із вулиць Нижньої Апші.

Тячівець безпричинно побив потерпілого, відібрав у нього гаманець зі значною сумою грошей, документами та мобільним. Тоді за фактом злочину слідчі провели досудове розслідування та скерували матеріали кримінального провадження з обвинувальним актом для судового розгляду.

Однак підсудний не з’являвся на судові засідання та переховувався на території різних областей України, щоб уникнути покарання. Чоловіка було оголошено в розшук.

Спільно з прикордонниками, поліцейські затримали зловмисника при спробі перетину кордону на контрольному пункті пропуску “Дяково”, що на Виноградівщині.

Наразі на підставі ухвали суду чоловіка поміщено до ізолятора тимчасового тримання. Невдовзі зловмисник понесе законне покарання.

Подробиці розбійного нападу на Тячівщині: Тячівець безпричинно побив потерпілого, відібрав у нього гаманець зі значною сумою грошей, документами та мобільним

Залишити відповідь