Днями у спільноті “Тячівська правда” у мережі Фейсбук з’явилася публікація про те, що мешканців кількох будинків по вул. Шапошнікова у Тячеві обурені діями міської влади. Наводимо текст публікації: 

“Мародер КОВАЧ та його пси нахабно вирізали всі дерева багато вишень, ялинок, яблунь груш і тд. І зробили це дуже в цинічний спосіб без дозволу громади прилеглого будинку.На фото зрозуміло для чого це зроблено звичайно для своїх бізнес потреб бо дуже хороша територія яку ще не забрали були у народу.
Зараз ситуація така дітям немає де прогулятися оскільки вирізали все, і незрозуміло що там планують.Зрозуміло одне вони простоКончені нелюді тому що нормальна адекватна людина такого зробити неможе.

Несадиш то не ріж це особисто до вовка в овечій шкурі КОВАЧА ти чмо яке прикривається брущадкою в тячеві і благоустроєм, а за твої схеми із землею по р.Полі по Чорній воді не хочеш сказати громаді..Скоро вибори підготуємо сюрприз..КОНФІСКАЦІЇ БУТИ…”

Подробиці скандалу у Тячеві

Подробиці скандалу у Тячеві

Свою позицію на сайті Тячівської громади опублікувала і влада. Наводимо текст:

“Вносимо ясність щодо публікації у групі Facebook «Тячівська правда», яка викликала жваве обговорення на інтернет-ресурсі з приводу проведення благоустрою прибудинкової території по вул.Шапошнікова у м.Тячів.

Це не виправдовування, а інформація для жителів міста.

У вересні 2018 року до Тячівської міської ради з колективним листом звернулися мешканці багатоповерхових будинків вулиць Шапошнікова та Незалежності з проханням вишукати можливість поточного ремонту існуючої пішохідної доріжки та облаштувати місця для паркування автомобілів в межах території на ділянці від повороту на вулицю Шапошнікова з вулиці Незалежності.

Дане звернення було розглянуто на засіданні виконкому міської ради  і прийнято відповідне рішення від 17.10.2018 №242, яке розміщено на офіційному веб-сайті Тячівської ОТГ https://tyachiv-city.gov.ua/).

З настанням сприятливих погодних умов, у червні цього року, підрядником розпочаті  роботи з благоустрою території відповідно до креслення розпланування (переглянути).

Проект не передбачає будівництва магазинів та інших споруд, а облаштування пішохідної і зеленої зони, стоянки автомобілів. Проект передбачає вирубку хаотично розміщених дерев і висадку зелених насаджень за згодою жителів мікрорайону.

Хочемо додати, що ці роботи є одним з фрагментів комплексу благоустрою мікрорайону Шапошнікова та вулиці Голлоші.

Здавалось би планове питання благоустрою міста. Чому стільки емоцій?  Спробуємо роз’яснити.  

У січні 2018 року виконкомом міської ради фізичній особі-підприємцю Феєру Михайлу Михайловичу (він же дописувач) відмовлено у наданні дозволу на встановлення об’єктів торгівлі дрібно-роздрібної мережі – лотків «КАВА» у центральній частині міста (фото лотків та пропоноване місце їх розташування), переглянути рішення. Підставою відмови є рішення виконкому міської ради від 07.06.2006 року (переглянути).

Ви всі свідки того, що за роки існування цього рішення міською радою не видавалися дозволи на розміщення МАФів у центральній частині міста.    Ми хотіли зберегти центр міста для його жителів. До речі, таких звернень було декілька, і по всіх  – рішення однакові.

Дописувач звертався в суди різних інстанцій, які підтвердили правильність наших рішень.

Тепер про інше. За роки існування об’єднаної громади нами не приймалося рішення про виділення вільних земельних ділянок ні в Руському Полі ні в Чорній Воді.

На останок.  Консервний завод проданий (акціонований) ФДМ України років 25 назад. Звичайно, не владою міста. Це факти, не емоції. Якщо в дописувача вони є, то хотілося б, щоб вони не виходили за рамки етики і здорового глузду. Я не святий, роблю помилки. Готовий до відкритої, послідовної і конструктивної розмови з будь-ким. Готовий відповісти за свої слова і справи, чого бажаю і автору допису в групі «Тячівська правда»”.

Подробиці скандалу у Тячеві

Подробиці скандалу у Тячеві

Подробиці скандалу у Тячеві

Подробиці скандалу у Тячеві

Подробиці скандалу у Тячеві

Подробиці скандалу у Тячеві

Подробиці скандалу у Тячеві

Залишити відповідь