Озброєні чоловіки навідались в Усть-Чорну, Лопухів, Руську Мокру та Німецьку Мокру щоб покарати селян за образу на сільській дискотеці напередодні. Про це повідомляє сайт “Голос Карпат”, додаючи відповідні фото та відео.

Постраждало і знаходяться в лікарні 8 чоловік. Подія, яка зпровокувала інцидент, трапилася в ніч з понеділка на вівторок на сільській дискотеці в Руській Мокрі. Там між місцевими та гостями з селища Дубове відбулась бійка.

А наступного вечора, біля 10 години, ображені привели в Руську Мокру та навколишні села підмогу – йшли шукати своїх кривдників. За словами місцевих банда чіплялася до людей на вулиці, які траплялись на шляху та нищила їхнє майно. Чоловіки застосовували біти, гумові кийки, кастети.

«Наряд Нацполіції прибув лише за кілька годин після виклику, а на сьогоднішні збори, на які ми їх запрошували, прибув лише один їхній працівник коли ми вже розходились», – каже один з жителів Руської Мокрої.

Люди зафіксували звернення до керівництва Нацполіції області, в якому сказали перелік впізнаних ними нападників та транспортних засобів, на яких вони прибули.

Побили, бл****! З’явилося відео з масової бійки на Закарпатті!
Побили, бл****! З’явилося відео з масової бійки на Закарпатті!

«Є інформація, що підозрювані почали виїжджати за кордон. Тож ми боїмося, що вони втечуть від правосуддя. Поліція з нами на контакт не йде», – обурюється селянин.

Банда з десятків міцних молодиків з ланцюгами та кастетами атакувала села Тячівщини

Банда з десятків міцних молодиків з ланцюгами та кастетами атакувала села Тячівщини

Опубліковано Голос Карпат.ІНФО Пʼятниця, 3 травня 2019 р.

Відео про звернення громадян сіл Руська Мокра, Німецька Мокра, селищ Усть-Чорна та Лопухів, на чолі з громадськими організаціями та головами до Національної Поліції України за номером 102…..про забезпечення порядку у вищезгаданих селах та селищах…у звязку з резонансними подіями, що відбулися на даних територіях….і громадського занепокоєння бездіяльністю правоохоронними органами, на протязі трьох днів.

Опубліковано Євгеном Павлюком Четвер, 2 травня 2019 р.

Залишити відповідь