Завтра, 24-го липня, на засіданні виконавчого комітету Ужгородської міської ради винесли питання щодо підвищення ціни на проїзд громадським транспортом міста до семи нривень.

Про тарифи на міські пасажирські перевезення Згідно з підпунктом 2 пункту а статті 28 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», статтею 10 Закону України «Про автомобільний транспорт», статтею 12 Закону України «Про транспорт», наказом Міністерства транспорту та зв’язку України від 17.11.2009 р. № 1175 «Про затвердження Методики розрахунку тарифів на послуги пасажирського автомобільного транспорту», розглянувши звернення перевізників міста Ужгород, виконком міської ради ВИРІШИВ:

 1.  Встановити тариф на перевезення одного пасажира автобусами міського сполучення, що працюють у звичайному режимі руху, у розмірі 7,00 грн. таким суб’єктам підприємницької діяльності: – – – Товариству з обмеженою відповідальністю “Транс-Уж” (м. Ужгород, вул. Юрія Гагаріна, 36 б);
  – Публічному акціонерному товариству “Ужгородське АТП-12107” (м. Ужгород, вул. Олександра Радищева, 2);
  – Товариству з обмеженою відповідальністю “Паннонія Авто-Центр” (м. Берегове, вул. Мукачівська, 35);
  Приватному підприємству “ШІК-ТРАНС” (м. Ужгород, вул. Марії
  Заньковецької, 64);
  – Фізичній особі-підприємцю Симковичу Михайлу Юрійовичу (м. Ужгород, вул. Тиводара Легоцького, 62 кв. 73);
  – Комунальному підприємству “Ужгородський муніципальний транспорт” (м. Ужгород, вул. Поштова, 3).
 2. Для учнів закладів загальної середньої освіти міста встановити вартість проїзду в автобусах міського сполучення, що працюють у звичайному режимі руху, у розмірі 5,00 грн. за одну поїздку у період навчання, з 1 вересня по 31 травня.
 3. Рішення набуває чинності з дня опублікування у друкованих засобах масової інформації та на офіційному сайті міської ради.
 4. Визнати таким, що втратило чинність, рішення виконкому 28.03.2018 № 97 „Про тарифи на міські пасажирські перевезення”.
 5. Контроль за виконанням рішення покласти на заступника міського голови Фартушка І.І.

Прес-служба Ужгородської міськради

Залишити відповідь