Після  тривалої важкої хвороби у Києві помер знаний закарпатець

Рада Товариства Закарпатців у м. Києві із сумом та глибокою скорботою повідомляє,  20 листопада 2020 року, на 85 році життя, після  тривалої важкої хвороби  від нас у Вічність пішов великий патріот Незалежної України, славетний син Срібної Землі

             Р О Г Л Е В   ХРИСТО ЙОСИПОВИЧ. 

Народився Христо Йосипович у м. Мукачево 9 грудня  1936 року  у трудолюбивій болгарській родині Героя Соціалістичної Праці. З 1960 року  Христо Роглев працював у галузі міжнародного туризму.  Впродовж тридцяти років був генеральним директором готельного комплексу «Братіслава-Десна», віце-президент Товариства «Україна-Болгарія», заступник голови Товариства Закарпатців у м. Києві. Христо був талановитим журналістом, співавтором книг «Від Карпат – до Дніпра», «Закарпатці в Києві», «Визначні пам’ятки Західної України» та  інших видань. За багаторічну працю в туристичній галузі Христо Роглєв нагороджений Грамотою «За особистий вклад у створенні духовних і матеріальних цінностей та досягнення високої майстерності у професійній діяльності». Христо Йосипович почесний громадянин м. Мукачева, «Заслужений працівник сфери послуг України», обирався  членом авторитетних міжнародних організацій: Президії Української ради миру, правління Товариства болгарської культури «Родолюбіє» у Києві. Лауреат міжнародної премії «Дружба», кавалер ордена «Знак Пошани», відзначений медаллю «За сприяння справі миру»,  номінант почесної відзнаки Товариства Закарпатців у м. Києві “Гордість Закарпаття”. 

    Ми прощаємось із побратимом, другом, колегою, земляком і розуміємо, від нас безповоротно пішла ціла епоха. Будемо пам”ятати та шанувати  світлий, дорогий образ  Великого Українця  – Роглева Христо Йосиповича. 

 Приносимо глибокі співчуття родині Христо Йосиповича. Покойся з миром. Царство Небесне.

Президент Товариства Закарпатців

у м. Києві

Академік  В.Лазоришинець

Залишити відповідь