Колектив кафедри факультетської терапії ДВНЗ “Ужгородськький національний університет” з глибоким сумом повідомляє, що 10 листопада 2020 р. на 79-му році життя після тривалої невиліковної хвороби покинув цей світ наш колега по роботі, наставник і близький друг, доцент Шютєв Михайло Михайлович, і висловлює найщиріші співчуття родині і близьким.
Нам буде дуже не вистачати високого лікарського професіоналізму та інтелекту Михайла Михайловича, таланту викладача-наставника, його доброзичливості, безвідмовності і, особливо, позитивного погляду на наше мінливе і часто невдячне життя.
Ви залишитесь з нами, у нашій пам’яті, у згадках численних вдячних паціентів та колишніх студентів, у світлинах, які нагадуватимуть про часи, коли ми були разом, єдиним дружнім колективом…

За дорученням кафедри факультетської терапії ДВНЗ УжНУ її завідувач, д.м.н., проф. – Тарас Ганич

Довідково

Михайло Михайлович Шютєв народився 1941 р. у м. Ужгороді, в сім’ї червонодеревника. Навчався в ЗОШ № 10, по закінченні вступив на медичний факультет УжДУ. Працював дільничним терапевтом в селах Кушниця, Білки. Відслужив два роки в армії — в Ужгороді старшим лікарем піхотного полку. Закінчив аспірантуру й з того часу викладав на кафедрі терапії медфаку, доцент. Курирував два ургентні відділення: кардіореанімації і загальної реанімації. 

Залишити відповідь