Представлення губернатора

6 липня, в Ужгороді представили нового голову Закарпатської ОДА.
Ним став підприємець Ігор Бондаренко. Своє посвідчення голови ОДА він отримав з рук президента Володимира Зеленського, який приїхав до Ужгорода в рамках робочого візиту. Проголошуючи свою першу промову в новому статусі Ігор Бондаренко помітно нервував. Проте, головним його завданням на посту губернатора він назвав не лише розвиток краю, але і боротьбу з корупцією, яка червоною ниткою пролягала через усю зустріч Зеленського та керівників відомств.

Зустріч з “євробляхерами”

Президент України Володимир Зеленський під час візиту на Закарпаття зустрівся із представника спільноти Небайдужих власників «євроавто». Пообіцяв вирішити проблему із автівками на іноземній реєстрації, як буде сформована Верховна Рада у новому складі.

Активісти під час зустрічі ставили багато запитань. Зокрема, обговорили питання ставок розмитнення, розцінки брокерських послуг та драконівські штрафи за нерозмитнені автомобілі.

Президент підтримав ідею щодо того, аби повністю реформувати систему розмитнення автомобілів, знизити ціни на брокерські послуги та інше.

Зеленський зустрівся із «євробляхерами» на закарпатській митниці

Президент України Володимир Зеленський під час візиту на Закарпаття зустрівся із «євробляхерами». Пообіцяв вирішити проблему із автівками на іноземній реєстрації, як буде сформована Верховна Рада у новому складі. #Uzhinform #ЗІЦ #Ужінформ #Закарпаття #євробляхи #Зеленський

Опубліковано Uzhinform Субота, 6 липня 2019 р.

Жорсткий розніс главам митниці і порада їм звільнитися

Президент України Володимир Зеленський на робочій нараді в Ужгороді попросив начальників Волинської, Чернігівської, Закарпатської і Львівської обласних митниць звільнитися.

Так, за словами президента, якщо керівники не може зупинити потік контрабанди – вони має покинути свої пости. До таких висновків Зеленський прийшов після того, як почув звіт начальників про виконану роботу.

“Мені здається, що ми дуже довго і багато років чуємо, що нам треба робити, і не робимо. Чоловіки, ми ж чоловічу розмову ведемо? Скажіть, будь ласка, якщо ви не можете зупинити контрабанду, чому ви не звільнитеся? Якщо ви не можете це зупинити, чому ви там працюєте? Дуже маленькі заробітні плати. Навіщо ви це робите?”, – спитав Зеленський.
За словами президента, для змін у нього залишилося всього п’ять років, тому він не має наміру слухати виправдання.

“У нас немає часу… У нас всього п’ять років. Слухайте, це мичання вже ось тут стоїть. Якщо можна, я думаю, що головні труднощі – це люди. У мене до вас прохання: написати заяви про звільнення”, – сказав він.

Опубліковано Віталієм Глаголою Субота, 6 липня 2019 р.

Тістечка та вдячність Ужгороду за прийом

“Ужгороде, ти неймовірний! Дякую за теплий прийом, позитивну прогулянку та смачні тістечка!”, – поділився президент.

Залишити відповідь