Підприємець стверджує, що роботу підприємства, яке він очолює, за один день було повністю паралізовано працівниками… Сумського управління ДФС України. Підприємець переконаний, що такі дії “податківців” є нічим іншим, як виконанням замовлення місцевих можновладців, які не полінувалися і залучили для виконання незаконних дій контролюючий орган із далеких Сум. В результаті, підприємство, яке щороку перераховує до бюджету десятки мільйонів гривень, опинилося під загрозою закриття. 
Роман Гнатик і працівники його підприємства не вірять у справедливість правосуддя, тому звернулися до Президента України Володимира Зеленського із проханням захистити їх від свавілля контролюючих структур.

Переслідування підприємця

До редакції сайту 0312.ua звернувся директор ТОВ "Євро Континент" Роман Гнатик. Підприємець стверджує, що роботу підприємства, яке він очолює, за один день було повністю паралізовано працівниками… Сумського управління ДФС України. Підприємець переконаний, що такі дії "податківців" є нічим іншим, як виконанням замовлення місцевих можновладців, які не полінувалися і залучили для виконання незаконних дій контролюючий орган із далеких Сум. В результаті, підприємство, яке щороку перераховує до бюджету десятки мільйонів гривень, опинилося під загрозою закриття. Роман Гнатик і працівники його підприємства не вірять у справедливість правосуддя, тому звернулися до Президента України Володимира Зеленського із проханням захистити їх від свавілля контролюючих структур.

Опубліковано Сайт міста Ужгорода – 0312.ua Понеділок, 19 серпня 2019 р.

Залишити відповідь