Підбір запчастин за найбільш вигідною ціною – Запчасть.com.ua

Ще вчора для пошуку та підбору запчастин на власний автомобіль потрібно було витратити багато часу на моніторинг інтернет-магазинів, дзвінки у звичайні точки продажу. Але подібні затрати часу не давали гарантію, що вдасться знайти потрібну деталь по вигідній ціні.

За допомогою сервісу Запчасть.ком.юа достатньо вказати характеристики транспортного засобу, перелік деталей, які потрібні, та контактні дані. У сумі буде витрачено максимум декілька хвилин. Далі залишається чекати пропозиції від понад 330 магазинів, зареєстрованих у системі. У багатьох з них точно будуть потрібні деталі. Пропозиції поступають зі вказанням ціні, а співробітники магазинів самостійно підбирають релевантні деталі на основі вказаних характеристики.

Які переваги дає такий спосіб підбору?

Головна мета сервісу – це:

  • економія часу;
  • економія грошей.

Сервіс вигідний для обох сторін. Продаж запчастин через www.zapchast.com.ua дає змогу магазинам знайти нових клієнтів, розширити регіони присутності. Покупці отримують змогу купити запчастини по максимально вигідним цінам.

Для автовласників сервіс ще й корисний тим, що дозволяє шукати деталі, як на нові, так і транспортні засоби у віці. На Запчасть.юа представлені не тільки продавці нових деталей. За допомогою сайту можна знайти б/в запчастини у хорошому стані. Запити через сервіс приймають десятки станцій по розбору автомобілів.

З недавнього часу на Запчасть.ком.юа з’явилась можливість деталей для вантажних транспортних засобів, мототехники, автобусів та техніки спеціального значення.

Як працює сервіс?

Щоб скористатися сервісом, потрібно:

  1. Вказати основні характеристики деталі, яка потрібна. За раз можна відправити запит одразу на 5 запчастин.
  2. Вказати інформацію про автомобіль. Можна заповнити поля самостійно, або вписати реєстраційний номер машини, VIN.
  3. Додати контактну інформацію. На цьому етапі треба вказати канали зв’язку, за якими будуть надсилатися пропозиції.
  4. Підтвердити запит.

Упродовж 1 доби на запит почнуть поступати пропозиції від продавців з вказанням ціні та інших умов. Автовласник може вибрати будь-який магазин, зв’язатися з ним для уточнення інформації щодо деталі.

Рекомендації по використанню сервісу

Запчасть.ком.юа – це максимально простий сервіс, але є декілька порад, які допоможуть у підборі запчастин. По-перше, рекомендується використовувати VIN. Ця характеристика не є обов’язковою при заповненні форми запиту, але наявність кузовного номера збільшую якість та швидкість пошуку. Підібрана за допомогою VIN деталь буде точно співпадати з вимогами автомобілю.

По-друге, краще залишати запити у денний час. Усі нічні заявки продавці оброблюють тільки наступного робочого дня.

Сервіс Запчасть.ком.юа не ставить на меті повністю замінити інші способи підбору запчастин. Це ще один інструмент, який робить життя власників транспортних засобів набагато простішим.

Залишити відповідь