Сьогодні, одразу після сесії Закарпатської обласної ради представники різних фракцій провели брифінг на вулиці прямо перед будівлею облради.

На брифінгу представники фракції зазначили, що сьогоднішня сесія повинна була об’єднати закарпатців, але вже не легітимний голова обласної ради Олексій Петров вчергове проігнорував засідання та видав розпорядження про її скасування.

Так, депутати скликали на вівторок позачергову сесію, щоб у правовому полі не було сумнівів, що ті рішення які були прийняті будуть легітимними.

“Тут неможливо зараз працювати, ми приходимо з ідеями, ми хочемо розвивати нашу область, але я не можу нічого зробити, адже ми кожен раз приходимо і бачимо закриту сесійну залу”, – зазначила депутат Ірина Галай.

“38 депутатів підписалось. Якщо пан Петров не розуміє, що він вже не голова, то нехай прочитає (вимогу, – ред.)…Нас водять за ніс і говорять, що ми не у легітимному полі. Але ми у легітимному, тому, що нас 38.”, – зазначив т.в.о. голови облради Володимир Чубірко.

“Нас водять тут по кругу наказиками, а дитяча лікарня залишилась без кисню. Хоча 28 ми проголосували за це. Мають страждати наші діти? Через чиїсь політичні амбіції?”, – додав Володимир Чубірко.

Також депутати закликали інших своїх колег прийти на наступну сесію.

Більше дивіться на відео:

Залишити відповідь