Сьогодні зранку побачив у стрічці, що наші ветерани з 128 окремої гірсько-штурмової бригади чекають мене на кавіль у Мукачево. Саме так – на каву в центрі міста – тут заведено зустрічатися з друзями.
Станіслав Шух, Володимир Костенко, Сергій Братасюк, Іван Лендєл – наші військові, які служили в найгарячіших точках, захищали українську землю від російського агресора на Сході. Говорили про війну, про те, як змінилася за п’ять років армія і як вони на собі це відчули. Про те, що зараз ми маємо зберегти армію, яка під величезним тиском. Ми маємо разом боронити Україну. Хлопці жалілись, що скасовано військовий парад. Повністю їх в цьому підтримав. Запевнили, що будуть проводити свій парад. Подякував нашим захисникам за підтримку, за те, що завдяки і їхнім зусиллям Україна була збережена.
Не змогли зустрітися з Рустамом Росулом. Зателефонував, щоб особисто подякувати йому за те, що він робить для України. Разом з хлопцями передали, що дуже любимо його і цінуємо.
Слава нашим нескореним воїнам!, – Петро Порошенко

У Мукачево зустрівся з ветеранами 128 окремої гірсько-штурмової бригади

Сьогодні зранку побачив у стрічці, що наші ветерани з 128 окремої гірсько-штурмової бригади чекають мене на кавіль у Мукачево. Саме так – на каву в центрі міста – тут заведено зустрічатися з друзями. Станіслав Шух, Ярослав Гораній, Микола Вуйтик – наші військові, які служили в найгарячіших точках, захищали українську землю від російського агресора на Сході. Говорили про війну, про те, як змінилася за п'ять років армія і як вони на собі це відчули. Про те, що зараз ми маємо зберегти армію, яка під величезним тиском. Ми маємо разом боронити Україну. Хлопці жалілись, що скасовано військовий парад. Повністю їх в цьому підтримав. Запевнили, що будуть проводити свій парад. Подякував нашим захисникам за підтримку, за те, що завдяки і їхнім зусиллям Україна була збережена. Не змогли зустрітися з Рустамом Росулом. Зателефонував, щоб особисто подякувати йому за те, що він робить для України. Разом з хлопцями передали, що дуже любимо його і цінуємо. Слава нашим нескореним воїнам!

Опубліковано Петром Порошенком Середа, 10 липня 2019 р.

Залишити відповідь