Хочу запросити на каву двох ужгородців: Роберта Горвата і Віктора Щадея. Треба поговорити про те, як нам рятувати Ужгород. Час об’єднуватись!

Після гарячої політичної весни наступає гаряче політичне літо, яке 21 липня може закінчитись холодним зимовим душем.

Ужгород, як ви знаєте, став третім учасником Бермудського трикутника: Кернеський Харків, Одеса Труханова і Андріїв в місті над Ужем.

Я звертаюсь до двох добре відомих мені людей, для яких Ужгород не є байдужим: це Роберт Горват і Віктор Щадей.

Запрошую вас, хлопці, на каву, бо місто треба рятувати. Не даймо вляпатися у неправильний вибір нашому гарному місту у нашому гарному Закарпатті на довгу п’ятирічну перспективу. До зустрічі на каві!

Звернення Чучки до Горвата і Щадея

Хочу запросити на каву двох ужгородців: Роберта Горвата і Віктора Щадея. Треба поговорити про те, як нам рятувати Ужгород. Час об'єднуватись!Після гарячої політичної весни наступає гаряче політичне літо, яке 21 липня може закінчитись холодним зимовим душем. Ужгород, як ви знаєте, став третім учасником Бермудського трикутника: Кернеський Харків, Одеса Труханова і Андріїв в місті над Ужем.Я звертаюсь до двох добре відомих мені людей, для яких Ужгород не є байдужим: це Роберт Горват і Віктор Щадей. Запрошую вас, хлопці, на каву, бо місто треба рятувати. Не даймо вляпатися у неправильний вибір нашому гарному місту у нашому гарному Закарпатті на довгу п'ятирічну перспективу. До зустрічі на каві!

Опубліковано Павло Чучка Середа, 5 червня 2019 р.

Залишити відповідь