Владу на Закарпатті знову міняють. Після того, як ресторатор Микола Тищенко втрапив у декілька скандалів у Києві, офіс президента вирішив спихнути Тищенка на Закарпаття курувати область. Тобто, знову заслали нам парашутиста, який взагалі не знається на специфіці області.

І той зайнявся дивними справами. Спочатку намагається “поза чергою” поставити тут свого керівника митниці Олександра Костіну, а окрім того, в дивний спосіб має намір вирішити “угорське питання”, а тепер ще виявилося, що Тищенко міняє владу на Закарпатті.

Це та людина, яка плутає Прикарпаття та Закарпаття і наказує митникам говорити, що “Венгрія нам друзі”.

Цей нардеп явно забувається, бо ворогів з угорців тут робили не місцеві. Місцеві і так знають, що угорці є корінним населенням і друзями, а не ворогами, бо ворогами свого часу угорців зробили саме в Києві.

А зараз ЗМІ розповідають, що той ресторатор через нардепа Михайла Лабу вийшов на Віктора Балогу, щоб Слуги в облраді могли зробити нову більшість саме з балогівцями та екс-регіоналами Ледиди.

Ця більшість має намір поставити головою облради замість Петрова такого собі балогівця з Іршави Добромільського, який нещодавно став заступником голови ОДА. А окрім того Тищенко просуває на голову ОДА Олексія Гетманенка, який тут після губернатора Бондаренка доволі довго був в.о. губернатора.

Про це повідомляє сьогодні преса. І як підтвердження: сьогодні ж Тищенко на своїй сторінці у Фейсбук по-дурному наїхав на голову ОДА Полоскова та його заступника Білецького через… погану штукатурку на оновленому приймальному відділенні однієї з лікарень.Тобто, чистої води популізм. Невже у Києві дійсно так легко проковтують все, що робить ресторатор Тищенко? Хіба не видно, що він далекий від реалій на Закарпатті. Наразі Тищенко просто добиває і так доволі крихкий рейтинг Слуги Народу та президента Зеленського на Закарпатті.

Невже там в Києві не розуміють, що куратором області повинен бути хтось з місцевої еліти, хто знає цей край, хто розуміється на місцевій особливості і абсолютно політично нейтральний?Чому знову саме наша область повинна піддаватися експериментам? Що не так з Полосковим?

Чому київський ресторатор-дилетант намагається всадити у владні крісла політичних лузерів? Хто буде витягувати область з лайна?

Залишити відповідь