Поспілкуватися зі свідками страшної війни та вкотре наголосити на тому, як важливо пам’ятати цю страшну трагедію: в Ужгородській центральній міській бібліотеці відбувся захід пам’яті «Закарпаття у Другій світовій війні: крізь горнило репресій», приуроченій завершенню Другої світової війни.

«Разом з дорослими за оборону Батьківщини стояли і діти. Їх дитинство було сповненим такими подіями, які важко вигадати навіть письменнику» – саме з таких слів ведучої Демидчук Надії у бібліотеці-філії №2 Ужгородської ЦМБС розпочалася зустріч дітей з очевидцями війни.

Пам'ятаємо. Не забудемо.

Поспілкуватися зі школярами сюди сьогодні завітали Войтковська Ніна Федорівна, блокадниця Ленінграду, ветеран Другої світової війни, Разінков Іван Петрович, ветеран Збройних сил СРСР, а також ветерани праці та діти війни. Захід урочисто розпочали з музичної гри Народного тріо бандуристів «Чарівні струни Карпат» Ужгородського міського центру дозвілля – будинку культури, керівник Марія Шиян. Далі зустріч перейшла у формат товариського спілкування між дорослими та дітьми. Школярі НВК «Первоцвіт» з вчителем Тетяною Головачко уважно слухали розповіді очевидців, не соромлячись озвучувати свої запитання.

Як зазначила завідувачка бібліотеки Марія Форкуца, такі зустрічі є надзвичайно важливими, адже це наша історія. «З кожним роком очевидців тієї трагічної доби стає усе менше, ми повинні цінувати кожну мить спілкування з ними» – зазначила пані Марія.

Вікторія Жуйко-Сабо

Uzhgorod.net.ua

Залишити відповідь