П'ять поширених хибних думок про покер

Покер – весела гра. Але у різних людей різні погляди на цей вид дозвілля та заробітку грошей одночасно. Хтось вважає, що це погано, хтось все життя грає у цю гру. Але правда в тому, що це гра розуму, одного разу зіграна, вона може перетворитися на залежність. Є кілька неправильних уявлень про гру. Читайте про них у статті.

Покер сфальшований

Є люди, які вважають сучасний покер шахрайством. Вони вважають, що сайти покеру займаються шахрайством і обманюють гравців. Важко переконати людей, що покер є справжнім, а не фальсифікованим. Половина людей, які вважають цю гру шахрайством, самі в неї навіть не грали.

Вся справа в удачі

Покер – це найкраща рука з картами. Хоча гравець не завжди отримує найсильніші карти, на гру можна впливати, приймаючи правильні рішення. Хороший гравець у покер робить стратегічні ставки та робить все, що в його силах, щоб отримати максимально можливу комбінацію у кожному раунді.

Покер є формальним

Багато людей вважають покер соціальним проведенням часу, місцем, де колеги сидять, сміються і кричать. Якщо все зроблено правильно, це своєрідна війна. Це агресивна боротьба за виграш. Його часто розглядають як “насильство без насильства”.

Агресивні люди завжди перемагають

Це може бути правдою у голлівудських фільмах, але у житті це не так. Насправді, занадто агресивна гра може коштувати дуже дорого. Ваші піднесені емоції затьмарять ваші твердженняі призведуть до неправильних рішень. Якщо ви хочете грати агресивно, робіть це коли знаєте, що у вас є карти, які виправдовують це.

Блеф потрібний усім і завжди

Це правда, що блеф допомагає гравцеві в покер виграти руку, але постійний блеф – небезпечно та дуже передбачувано. Рано чи пізно гравці перестають сприймати будь-який хід серйозно, і блеф призводить до зворотних результатів. Найчастіше блеф у невідповідний момент може дорого обійтися. Мало того, що ви втратите руку і трохи грошей, люди можуть почати читати вас. Це означає, що є можливість того, що ви втратите свої «привілеї блефу» назавжди.

Правда в тому, що ви не вроджений професіонал. Ви стаєте ним практикуючись кожен день. Тому переконайтеся, що ви продовжуєте практикувати і перестанете вірити в такі помилки, які вас нікуди не ведуть. А потім завантажте покер на ваш комп’ютер тут https://pokermatch.com/ru/download.

Залишити відповідь