Як зауважив голова Закарпатської ОДА Анатолій Полосков, Україна підходить до показників червоного рівня епіднебезпеки, 18 областей уже в «помаранчевій» зоні.

За його словами, в області спостерігають негативну динаміку: захворюваність різко зростає, водночас і серед дітей – за тиждень 90 нових випадків. Протягом минулого тижня зафіксували 23 летальні випадки. Водночас 98% госпіталізованих – невакциновані.

Озвучили коли Закарпаття перейде у червону зону. Закриють все!

«Якщо ситуація буде розгортатися у такому ж темпі, за тиждень-два Закарпаття може увійти у «червону» зону, тому будуть запроваджені нові обмеження.

Не зможуть працювати готелі, санаторії, ринки і торгові центри, фітнес-центри, хоча держава дозволяє працювати цілому ряду ланок економіки навіть при «червоному» рівні за умови вакцинації працівників», – підкреслив директор департаменту охорони здоров’я облдержадміністрації Анатолій Пшеничний.

Про перебіг вакцинальної кампанії повідомила регіональна координаторка вакцинальної кампанії від COVID-19 у Закарпатській області Вікторія Тимчик.

Так, середньодобова кількість проведених щеплень на 100 тисяч населення за останні 7 днів становить 177. Це вкрай низький показник, до того ж на 31% нижчий, ніж в середньому по Україні.

Згідно з постановою Міністерства охорони здоров’я вакцинація є обов’язковою умовою для роботи органів місцевого самоврядування, районних державних адміністрацій, закладів освіти та ін.

За словами Вікторії Тимчик, після запровадження обов’язкової вакцинації, яка набуде чинності 1 листопада, невакцинованих працівників будуть відсторонювати від роботи без збереження заробітної плати.

«Кожен з нас, кожен керівник району та територіальної громади повинен донести до своїх працівників, представників бізнесу, що тепер у «червоній» зоні вимоги будуть м’якші, ніж минулої весни. Бізнес має знати, на яких умовах він зможе працювати, зрештою, це відобразиться на бюджетах громад. Буде працювати бізнес – будуть наповнюватися бюджети», – прокоментував голова облдержадміністрації.

Залишити відповідь

Цей запис має 2 коментар(-ів)

  1. Придуркам з вр

    А ви маєте на це право залишати людей без роботи ви хто такі і чому самі не вакциновані а лиш вдаєте що вакциновані звідки ви знаєте скільки вакцинованих а скільки ні чому мовчите про те що 89% населення хворе через цю вакцинацію

    1. Вакцинація

      Ідіоти!яке право маєте примушувати вакцинуватись????Це повинен бути добровільний вибір кожної людини!!!Я проти вакцинування,і що,позбавите мене роботи???Тоді утримуйте мою сім’ю,я не проти!Наскільки глупа в нас держава,за подачки,мдф,продають своїх громадян,підкоряючись іноземним вказівкам та всесвітній зраді!!!!Злочинні і зрадники ,проти свого народу!!!