Закарпаття, як і Україна загалом, з 13 вересня може перейти до жовтої зони карантинних обмежень. Про це на брифінгу повідомив директор департаменту охорони здоров’я облдержадміністрації Анатолій Пшеничний. За його словами, остаточно це ще має вирішити комісія з надзвичайних ситуацій, яка засідатиме цього тижня.

“Є індикативні показники. Це, нагадаю, кількість тестувань, кількість захворівших, кількість завантажених ліжок, скільки пацієнтів знаходяться на кисневій підтримці. По цих показниками ми ще поки в зеленій зоні, але якщо в бодай одній області ці індикативні показники перевищують норму, то вся Україна автоматично попадає в “жовту зону”. Порівнюючи з іншими регіонами, в нас ще досить благоприємна ситуація. Але рівняємо тиждень до тижня. Минулого тижня 62-м людям діагностовано ковід, цього тижня — 121″, — сказав Анатолій Пшеничний.

За його словами, за тиждень майже вдвічі збільшилася кількість шпиталізованих із коронавірусом — 77 пацієнтів. Він також додав: якщо з 13 вересня введуть “жовту зону” карантину, а в навчальних закладах буде менше ніж 80% вакцинованого персоналу, вони мають перейти на дистанційну або змішану форми навчання.

Залишити відповідь