Як повідомив журналіст Павло Білецький, загорання сталося близько 4.30 ранку. Згоріли два автомобілі марок “Subaru” та Volkswageh.

Павло повідомив про підпал поліцію. Правоохоронці й зараз працюють на місці події.

Журналіст пов’язує підпал із професійною діяльністю у інтернет-виданні “ЗІДО” та публікаціями на тему закарпатського золоторудника або оборудок на митниці. Коментуючи подію, Павло сказав : “Ось яка вона, ціна правди…”

Після події заяву щодо інциденту оприлюднила Закарпатська обласна організація спілки журналістів, де Павло є членом правління.

Вночі спалили авто нашому колезі – члену правління ЗОО НСЖУ, керівнику інформаційного агентства ЗІДО Павлу Білецькому, який вважає цей підпал помстою за свою позицію та низку викривальних публікацій.Вимагаємо від поліції оперативного та об‘єктивного розслідування“, — ідеться у заяві.

Відтак на подію зреагував у мережі і голова спілки журналістів України:

Новий підпал авто журналіста! Сьогодні в Ужгороді близько 5-ї ранку згоріли два автомобілі, які належать закарпатському журналістові Павлові Білецькому та його дружині. У коментарі НСЖУ журналіст повідомив, що цей підпал він пов’язує із своєю професійною діяльністю: “Більше ні з чим не можу пов’язати”.Павло Білецький є засновником та головним редактором інформаційного агентства “ЗІДО” https://zido.com.ua/, членом правління Закарпатської облорганізації НСЖУ. На місце інциденту оперативно приїхали рятівники та представники поліції, у своїх показах журналіст так само вказав єдиною можливою причиною свою професійну діяльність.Національна спілка журналістів України засуджує брутальний злочин, який є актом залякування закарпатських журналістів. Спілка висловлює свою солідарність із колегою та закликає поліцію до оперативного та ефективного розслідування. Водночас у українських журналістів є підстави бути у надзвичайній тривозі – нерозслідуваними є випадки підпалу авто журналіста Serhii Guz із Кам’янського, підпал редакції видання “Альтернатива” Roman Varshanidze в Овідіополі, підпал редакції місцевої газети у Самборі, підпал авто на Волині Катерині Дулапчій, директорці видання “Інсайдер Медіа“…”, — написав Сергій Томіленко.

Журналістська спільнота Закарпаття чекає від правоохоронців висновку про загорання автомобілів та об’єктивного і швидкого розслідування інциденту.

Як повідомила речниця Нацполіції Закарпаття Ганна Дан на місці події слідчими були виявлені ознаки підпалу, тож було відкрито кримінальне провадження за статтею 194 ККУ “Умисне знищення або пошкодження майна”.

Автомобіль належить журналісту Павлу Білецькому. Крім цього пожежею знищено ще один автомобіль, який також належить журналісту.

Groza-news

Залишити відповідь