Якісне взуття – запорука здоров’я ніг та комфортного пересування упродовж дня. І тут не останню роль займають саме ортопедичні устілки. Правду кажучи, не все сучасне взуття комплектується ними, однак, на щастя, такі супінатори можна запросто придбати як у звичних магазинах, так і в онлайн-режимі.

Ось, до прикладу, інтернет-магазин «Ортомедика» пропонує ортопедичні устілки топової якості – за доступними цінами та зручною доставкою по всій Україні. Достатньо тільки підібрати для себе підходящий варіант, оформити замовлення в декілька кліків та очікувати придбаний товар.

Певна річ, купівля ортопедичних устілок для щоденного носіння – хороша ідея,що має безліч «плюсів», але є і такі випадки, коли їх використання є не тільки рекомендованим, але й необхідним, особливо, якщо на цьому наголошують лікарі.

Коли без супінаторів важко обійтись

На сьогоднішній день виробники пропонують декілька різновидів ортопедичних устілок, зокрема:

  • Профілактичні (повсякденні). Ідеальний вибір для повсякденного носіння, а також тих, хто мав оперативне втручання в нижні кінцівки;
  • Коригувальні. Такі устілки особливо потребують люди, що страждають плоскостопістю, та певною мірою допомагають усунути цей недолік. До речі, якщо носити коригувальні супінатори з дитинства, вилікувати плоскостопість вдасться значно швидше;
  • Для діабетиків. Люди, що страждають цукровим діабетом, повинні завжди берегти себе від різноманітних травм та пошкоджень нижніх кінцівок, тому використання супінаторів для них – вкрай важливо;
  • Дитячі. Виготовлені спеціально для дітей, добре підтримують стопу, мають спеціальне поглиблення для п’ятки.

Крім того, варто згадати і про індивідуальні ортопедичні устілки, котрі виготовляються на замовлення – за зліпками стоп клієнта.

Як відмічають фахівці, ортопедичні устілки необхідно носити при деформації великого пальця ноги, п’ятаковій шпорі, подагрі, артрозі, інших захворюваннях суглобів. Окрім цього, супінатори потрібно носити під час вагітності, при різноманітних травмах та проблемах з поставою, а також в тих випадках, коли часто болять ноги, спина, хребет тощо.

Більше того, супінатори не будуть зайвими і для людей, що активно займаються спортом, особливо, бігом, стрибками, футболом, баскетболом, спортивним туризмом і т.д.

Важливість застосування устілок з ортопедичним ефектом важко переоцінити. Головне, обзавестись якісними виробами, виготовленими з якісних та безпечним матеріалів. А тому важливо купувати таку продукцію тільки в перевірених магазинах, і ні в якому разі не економити на такого роду покупках.

Залишити відповідь