Про це в мережі Фейсбук повідомляє Павло Федака.

Олексій Петров написав заяву про складення повноважень голови Закарпатської обласної радиОлексій Петров, якому депутатський корпус Закарпатської облради 28 жовтня висловив недовіру і відправив у відставку, написав заяву про складення повноважень голови Закарпатської обласної ради. Таке рішення було прийнято Олексієм Петровим на вимогу Офісу Президента, який не хоче подальшої дестабілізації у найзахіднішій тоці України.

Олексій Петров не буде воювати за посаду голови облради: Генерал написав заяву про складення повноважень голови Закарпатської обласної ради (СОЦМЕРЕЖІ)

До останнього часу Олексій Петров вважав незаконною сесію Закарпатської облради, яка пройшла під головування Володимира Чубірка.Таким чином буде на якийсь час погашено конфлікт між 4 -ма пропрезидентськими нардепами від Закарпаття з групи “Довіра” та закарпатським осередком “Слуг народу.”

Посаду голови облради залишать за партією “Слуга Народу”. Хто стане конкретно, не можу сказати, але це буде великою несподіванкою для всіх.

Залишити відповідь