За статистикою ГУ ДПС у Закарпатській області, цьогорічна деклараційна кампанія пройшла успішно. Загалом свій громадянський обов’язок щодо декларування доходів реалізували 7269 мешканців Закарпаття. Сума задекларованих ними у 2020-му доходів склала понад 966 млн гривень.

За поданими деклараціями визначено до сплати 23,7 млн грн податку на доходи фізичних осіб та 2,7 млн грн військового збору. Станом на 1 листопада сплачено 21,7 млн грн податку з доходів фізичних осіб та 2,5 млн грн військового збору  самостійно визначених податкових зобов’язань за поданими деклараціями про майновий стан і доходи.

Варто зазначити, що цьогоріч декларації про «мільйонні статки» подали 59 закарпатців на суму 265,8 млн гривень.

Переважно жителі області декларували доходи, отримані від отримання спадщини, продажу рухомого і нерухомого майна та від інвестиційного прибутку.

Також податкову знижку задекларували 3710 закарпатців, і їм повернули з бюджету 9,3 млн грн податку на доходи фізичних осіб.

У Головному управлінні ДПС у Закарпатській області відзначають все більшу сумлінність закарпатців перед конституційним обов’язком.

– Податківці, спостерігаючи, як з кожним роком все більша кількість закарпатців з відповідальністю та усвідомленням ставиться до конституційного обов’язку, висловлюють вдячність усім сумлінним громадянам. Це ще раз доводить, що область тримає високий рівень податкової культури. Хоча з тими, хто забув повідомити про свої статки чи знехтував законом, податківцям теж доводиться працювати, – зауважив Ігор Орос, заступник начальника ГУ ДПС у Закарпатській області.

ДПС у Закарпатській області

Залишити відповідь