У соцмережі Фейсбук досі не вщухають обговорення відео роздачі повісток у басейні. Більшість закарпатців вважають дії військових правильними:

“Вже давно пора так робити. Ще якби по ресторанах і кафе, де більше тусуються чоловіки призовного віку. І це потрібно робити по всій Україні, а не вибірково.

Потрібно давати повістки і чоловікам-біженцям які можуть завалити бика, а вони взяли статус біженця і гуляють на повну котушку. Війна є війна і ніяких біженців чоловічої статі не може бути”, – висловилась Марія Міськова.

“Правильно роблять… вот таким і най роздають хто може так жировати”, – додав Ігорь Бігун.

“Всьо правильно, відпочили і на передову – захищати свої землі. Одні гинуть, а ці бичари своі яйця полоскають. Тут велике браво воєнному комісаріату. МОЛОДЦІ!!”, – написала Наталія Феєр.

Також люди відзначають, що величезна кількість воїнів із Закарпаття вже давно на передовій, в той час як на території області розважаються ВПО чоловічої статі:

“Наші люди не відпочивають серед тижня а працюють, а приіжі балдіють, туда їх нафіґ на війну захищати свої землі”, – обурилась Марія Сакалош.

“А що такого? Якщо наші “українці” як криси прибігли на Захід у тил тут відпочивають, загортають і так далі. Наші бандерівці і походу афро-американці повинні їх захищати?!”, – додала Євгенія Фурик

“Усі Закарпаці на передових, а не ховаються на Закарпатті, як то роблять київські мажори”, – написав Ваня Рішко.

Дехто із закарпатців звернув увагу на колір шкіри двох військових:

“A негри якого хрена там роблят, в Африці най роздає”, – написав Lajos Heczel.

“Значить той негр служить для України! А що тут такого???? Якщо ви на те що негра в Африку, то всіх мадярів в Угорщину!”, – відповів йому Денис Андрійович Біланич.

Водночас, люди пишуть і про корупцію:

“Опять воєнкоми всіх позбирають, подоять і відпустять далі жирок нагулювати, а місцевих, у кого бабла немає, в Яворів.

План виконують і перевиконують – це вже вся Україна знає”, – вважає Іван Гергардт.

Разом з цим Galina Mekhanich пише, що якщо “не всі в змозі бути воїном, але мобілізувати на трудовий фронт, щоб працювали на руїнах, ховали загиблих, рили окопи – всі здатні”.

Голос Карпат

Залишити відповідь