Скандальний повторний конкурс на посаду директора Ужгородського пологового будинку, який викликав протести медичного колективу, обурення депутатів, кримінальні і судові справи проти мера Ужгорода, прогнозовано розпочався без конкурентів.

Учора, 11 жовтня, в Ужгородській міськраді засідала комісія з проведення повторного конкурсу на зайняття посади директора комунального некомерційного підприємства “Ужгородський міський пологовий будинок”.

Це перший із двох етапів конкурсу, де комісія розглянула документи, подані особами, котрі претендують на посаду, і виявилося, що згодився взяти в цьому участь всього один претендент – діючий головний лікар пологового будинку Олег Онопко.

Фінальне засідання із прогнозованим результатом цього безконкурентного “конкурсу” має відбутися у вівторок, 15 жовтня о 10:00.

Що суттєво, що напередодні в будинку родини В.Пантьо, яку підтримав трудовий колектив і була обрана керівником за наслідками конкурсу 24 червня, сталася пожежа.

В.Паньтьо оскаржує в окружному суді незаконність дій міського голови Богдана Андріїа по скасуванню першого конкурсу і рішення про проведення даного повторного конкурсу.

Саме 11 жовтня, в день засідання комісії, мав відбутись остаточний судовий розгляд, який суд раптово відклав на невизначений час.

Навряд чи є співпадінням і той факт, що участь у повторному конкурсі взяв лише один претендент. “Звісно, це вже не той скандальний претендент Ю.Ломага, який брав участь в першому конкурсі, однак, очевидно, не менш залежний від міської влади посадовець”, – констатує В.Грегор.

Детальніше про те чому досі не призначена на посаду обрана конкурсною комісією Вікторія Пантьо, йшлося в прямому ефірі на телеканалі “UA: Закарпаття” 10 жовтня.

У студії суспільного мовника громадськість поінформували, в чому полягала незаконність рішення міського голови про відхилення результатів першого конкурсу та призначення повторного, про протести медичного колективу під стінами міськради, а також про причино-наслідковий зв’язок між підпалами будинку та автомобіля родини Пантьо із лобіюванням Б.Андріївим на цю посаду “своєї” людини.

Залишити відповідь