⚡ Мукачівську районну раду може очолити екс-нардеп Михайло Ланьо, відомий як “Блюк”, пише Ерош Пішта

Впливовий кримінальний авторитет та колишній нардеп Михайло Ланьо, який є неофіційним куратором “Батьківщини” на Закарпатті, може стати головою Мукачівської райради. Це свого роду “знак подяки” від “Слуг народу” та “Рідного Закарпаття” за підтримку коаліції у Закарпатській обласній раді, яку нещодавно очолив Олексій Петров. 

За інформацією джерел @erospista, пост голови Мукачівської райради був у переліку конкретних умов, за яких “Батьківщина” входить у коаліцію в Закарпатській облраді. Однак, наразі, Михайло Ланьо не може зібрати під свою кандидатуру 22 голоси депутатів райради (всього 42 обранці), тому фракції “Слуга народу”, “Рідне Закарпаття” і “Батьківщина” саботують засідання ради, яка не може обрати голову вже 3 сесії поспіль. 

Мало того, окремі депутати від фракції “Рідне Закарпаття” взагалі відмовляються підтримувати кандидатуру Михайла Лані. З ними проводяться торги і перемовини.  

На сьогоднішній день, Мукачівський район – один із найбільших в області, так як до нього у рамках децентралізації приєднали Свалявський і Воловецький райони, від яких Михайло Ланьо і балотувався у нардепи. Мером Сваляви тривалий час був рідний брат екс-регіонала Іван Ланьо, а Воловеччина знаходилась під впливом людей із його оточення.

erospista

Залишити відповідь