Про це повідомив на своїй сторінці Shynkariuk Igor:

“27 січня голова Закарпатська обласна державна адміністраціяПолосков Анатолій та заступник Іштван Петрушка взяли участь у робочій зустрічі міністра закордонних справ України Дмитра Кулеби та міністра зовнішньої економіки і закордонних справ Угорщини Сійярто Петера в місті Київ.

Очільник Закарпатської ОДА Анатолій Полосков та заступник Іштван Петрушка на зустрічі міністра ЗСУ Дмитра Кулеби та міністра Угорщини Петера Сійярто обговорили питання інвестицій, широкого спектру інфраструктурних проєктів, які започатковано на Закарпатті

Керівники зовнішньополітичних відомств України та Угорщини провели переговори з актуальних питань українсько-угорських відносин, обговорили подальші кроки для зміцнення довіри у взаєминах та реалізації потенціалу співпраці двох країн. Під час зустрічі, керівництво Закарпатської ОДА підняло питання інвестицій, широкого спектру інфраструктурних проєктів, які започатковано на території області та можливої участі Угорських партнерів в їх реалізації.

Одночасно було піднято питання захисту представників угорських нацменшин, реалізації проєкту «Безпечне Закарпаття» ГУ Національної Поліції України в Закарпатській області, розбудови нових пунктів пропуску на кордоні з Угорщиною, капітального ремонту мосту в пункті пропуску «Тиса», дорожньої інфраструктури, тощо.

✅ Міністр зовнішньої економіки і закордонних справ Угорщини Петер Сійярто окремо відмітив позитивний сигнал та привітав рішення голови ОДА Полоскова Анатолія щодо призначення заступником Іштвана Петрушку.

Це рішення безперечно зробить двосторонню співпрацю більш ефективною та позитивно впливатиме на суспільно – політичну обстановку в регіоні. ☑️ Ми продовжуємо активну роботу по практичній реалізації нової стратегії ОДА по напрямку співпраці з нашими закордонними партнерами, яку ініціював голова обладміністрації Анатолій Полосков”.

Залишити відповідь